Blog powstał w I 2005 r. Od 7 XI 2005 r. do 7 X 2006 r. pisany z Dublina. Obecnie pisany z Warszawy.

Blog > Komentarze do wpisu

Modlitwa o uzdrowienie

Z listu do F.:

(...) Na wstępie jeszcze małe świadectwo: 3.12 na badaniu usg naszego dziecka (jestem teraz w 8 miesiącu ciąży) lekarz stwierdził, że być może serce naszego synka nie jest zbudowane tak, jak być powinno: prawa komora jest większa od lewej, co wydawało mu się nieprawidłowe. Skierował nas na badanie echa serca płodu do kardiologa dziecięcego, żeby potwierdzić / wykluczyć wadę serca.

Usłyszawszy to, po pierwsze: staraliśmy się odeprzeć atak na nasze emocje i myśli, dlatego wiedząc, że synek nasz będzie miał na imię Natan = dany przez Boga, mieliśmy w sercu potwierdzenie, że Bóg NIE DAJE złych prezentów (!). Poza tym trzymaliśmy się tego, co mówi Biblia, że: "sprawiedliwy nie boi się złej wieści".Zaczęliśmy się potem modlić o prawidłowe funkcjonowanie serca naszego dziecka, o cud sprawczy - jeśli to jest konieczne - żeby Bóg zaingerował i naprawił to, co mogło być w sercu nieprawidłowe. Potem dziękowaliśmy Bogu za uzdrowienie Natanka i jednocześnie ogłaszaliśmy Boże zwycięstwo nad chorobą.

Tak ważne jest, by pamiętać, że choroby nie pochodzą od Boga, że On daje nam tylko dobre rzeczy i to, co stwarza JEST DOBRE.

Na niedzielnym spotkaniu w naszym Kościele poprosiliśmy jeszcze o modlitwę Kościoła za naszego synka - o prawidłowy wynik echa serca, które miało mieć miejsce 9.12. Pastor prowadzący spotkanie (jesteśmy protestantami) modlił się o to, ale także w modlitwie wystąpił przeciwko duchowi śmierci, który mógłby chcieć zagrozić naszemu dziecku. Myślę, że to było dopełnieniem tych wszystkich modlitw. Wczorajsza diagnoza okazała się być pomyślna i nie ma zagrożenia życia Natanka, ani konieczności przeprowadzania operacji.

Nadal jednak zamierzamy modlić się o Bożą ochronę dla naszego dziecka i o jego prawidłowy rozwój. (...)

********

Dziękujemy Bogu za Jego wierność i za to, że nigdy nas nie opuszcza.

********

Jak mogę zostać uzdrowiony/a?

1) świadectwo Kasi:

http://www.szukajacboga.com/default.php?p=bog_zmienil_ich_zycie&id=210&aff=1#txt

2) świadectwo Eli:

http://www.szukajacboga.com/default.php?p=bog_zmienil_ich_zycie&id=212&aff=1#txt

wtorek, 16 grudnia 2008, emi_grise

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2008/12/19 13:38:46
Chwala Bogu, ze synek jest zdrowy. Niech Was Pan chroni!
-
2008/12/19 15:34:41
Tak Aguś - chwała Panu Bogu i amen! :)
-
Gość: Jowi, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2008/12/23 00:22:09
Bóg jest dobry.:-)
-
2008/12/23 09:40:43
Tak :) Bardzo dobry :)